Gekwalificeerde teams - FIRST® LEGO® League

Gekwalificeerde teams

De volgende teams zullen de strijd aangaan voor de felbegeerde Champion’s award. Wij wensen alle teams heel veel succes, maar vooral heel veel plezier!

 

Teamnr Teamnaam Schoolnaam regio
4177 Cadmes Creators n.v.t. MNO-Brabant
4178 Robogirls @F@ur33rs De Telgenborch Oost-Nederland
4179 Timu Ya Maji  Rodenborch-College MNO-Brabant
4186 WDZ team A Willem de Zwijgerschool Haaglanden
4190 NXTgen JenaXL Zwolle
4192 TAK-tiek Thomas a Kempis College Zwolle
4193 X-Landers 8.0 RKBS De Zonneberg West-Brabant
4195 Blue Wizards Kindercampus Tuinwijk Belgisch Limburg
4205 MeatTheBots Reviuslyceum Rijnmond VO
4219 Hydrobots Ubbo Emmius Onstwedde Eemsdelta
4222 Robotic Jena’s St. Jenapleinschool Zwolle
4258 Zandvliet Christelijk Lyceum Zandvliet Haaglanden
4307 Team BugBot Voka Hasselt Belgisch Limburg
4326 Th3 L3g0 H4ck3rz n.v.t. Delft
4327 L-Botics Pro Lucernacollege Houthalen belgisch Limburg
4333 Probots Dalton Lyceum Barendrecht Rijnmond VO
4337 Watergeuzen Linde College Friesland – Drachten
4338 Wolfert Dalton Water Savers Wolfert Dalton Rijnmond VO
4347 De Druppels Zwijsen College Veghel Arnhem/Nijmegen
4388 LEGOKINGS Spanjeschool Kortrijk
4390 H2O Savers Nieuwe Park Rozenburgschool Rijnmond PO
4416 de FladderBots Daltonschoool de Fladderiep Flevoland
4418 WARKA Mollerlyceum West-Brabant
4425 Montessori Water Rangers Montessorischool Wassenaar Haaglanden
4426 De AAGjes n.v.t. Delft
4431 Casimir Tech Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven
4439 Tafelronde Sint Joris rkbs De Tafelronde, locatie Sint Joris Utrecht
4515 AQUALITY St-Paulusschool Kortrijk
4520 Real Water Compas KBS Het Kompas Noord-Holland-Noord
4521 Centtrès-Bots kc Puur Sang Helmond
4528 Twickelo Twickelo Oost-Nederland
4532 Natti-gheid DaVinci Zevenaar Arnhem/Nijmegen
4534 Frencken’s Future Frencken Europe B.V. Eindhoven
4537 KAMEEL Nehalennia scholengemeenschap Zeeland
4538 FIRST BUBBLE Nehalennia scholengemeenschap Zeeland
4544 Beta Bots Het Nieuwe Lyceum Utrecht
4551 Riool Rovers De Driesprong Limburg
4554 Frits Philips Robotics team Frits Philips lyceum-mavo Eindhoven
4563 H2Ons CSG Comenius – locatie Mariënburg Friesland – St. Annaparochie
4597 NEXAR Bogerman Friesland – St. Annaparochie
4620 Pretty Smart POWER Girls Yellow Ducks Groningen/Drenthe-Noord
4688 De BaggerBusters Metis Montessori Lyceum Gooi
4689 De CodeCrackers Metis Montessori Lyceum Noord-Holland-Zuid
4709 De Hoekse Druppies De Driemaster Westland
4713 Brainbuddies n.v.t. Rivierenland
4719 De Eikkaters Dr. Poels Helmond
4820 De 4 Musketiers De Nieuwe Veste Drenthe-Zuid
4822 De Wizards obs de Wizard Stedendriehoek
4840 L-Botics Houthalen Lucernacollege Houthalen Leuven
4981 Seamasters Immaculata Brugge Kortrijk

 

Wist je dat je zelf een vulkaanuitbarsting kunt maken?