Gekwalificeerde teams - FIRST® LEGO® League

Gekwalificeerde teams

De volgende teams zullen de strijd aangaan voor de felbegeerde Champion’s award. Wij wensen alle teams heel veel succes, maar vooral heel veel plezier!

 

Teamnr Teamnaam Schoolnaam regio
5048  Cadmes Creators Vriendenteam Helmond
5052 NXTgen JenaXL Zwolle
5064 SPACE COOKIES SMS Herk-de-Stad SMS Herk-de-Stad Belgisch Limburg
5069 Zandvliet 1 Christelijk Lyceum Zandvliet Haaglanden
5096 Exomars Bernardusscholen Oudenaarde Kortrijk
5110 Spacedroïds (TISM 2) TISM Belgisch Limburg
5131 ZIPA 2 Freinetschool de Step Belgisch Limburg
5142 Warka kweeksteak Mollerlyceum West-Brabant
5164 Masters of the Galaxy Het Baarnsch Lyceum Utrecht
5167 Archipel Archipelschool Haaglanden
5168 Metis Metis Montessori Lyceum ‘t Gooi
5176 Dalton Rijnsweerd Daltonschool Rijnsweerd Utrecht
5210   Dalton Lyceum Barendrecht Rijnmond VOORTGEZET onderwijs
5213 The Masters of the Milkyway CVO zuidwestFryslan Friesland
5214 The Holy Holo’s CVO zuidwestFryslan Drachten
5219 De Eikkaters Basisschool Dr. Poels Helmond
5588 Hoeks Future Lab PCBS De Driemaster Westland
5232 Robotic Jena’s St. Jenapleinschool Zwolle
5259 MeentMasters Basisschool de Meent Eindhoven
5265 SpacEngineers Lentiz Reviuslyceum Rijnmond VOORTGEZET onderwijs
5298 Coderdojo Zonnebeke BIB – Coderdojo Zonnebeke Kortrijk
5300 Primo Libanon Lyceum Rijnmond VOORTGEZET onderwijs
5319 First Aanloop Team Basisschool De Aanloop West-Brabant
5326 Herons INTO Orbit Basisschool Reigerlaan Eindhoven
5332 New Astro Space Arnhem Stg. Kennisplein Arnhem/Nijmegen
5333 Team Spacebar DaVinci Arnhem/Nijmegen
5340 Gymn-1 S.G. Pieter Zandt Zwolle
5388 Starko Het Kompas Noord-Holland-Noord
5390 Into us Stichting Scala/Athena Midden- en Noordoost Brabant
5412 Mars Eaters Basisschool De Driesprong Limburg
5455 Rob Drop Nehalennia Zeeland
5511 Bemsmarties Basisschool De Bem Arnhem/Nijmegen
5520 Pretty Smarts POWER Girls Stichting LEIS Groningen/Drenthe-Noord
5528 De Westronauten De Westbroek Noord-Holland-Zuid
5530 Telestars Paus Joannes Oost-Nederland
5540 MarsMellows Vriendenteam Delft
5542

The Donuts Slayers

Vriendenteam Delft
5620 Montessori Space Rangers Montessorischool Wassenaar Haaglanden
5624 Astrum Gomarus SG Rivierenland
5626 SpaceDreef Ubbo Emmius Maarsdreef Eemsdelta
5639 Hondsrug ICT 1 Hondsrug College Drenthe-Zuid
5663 Star Riders Binnen de Veste Zeeland
5689 RHIZO LOVV: de LOVV-o-nauten Campus Lyceum OV Vlaanderen Kortrijk
5707 De Wizards 1 obs De Wizard Stedendriehoek
5751 het Overbos het Overbos Rijnmond PRIMAIR onderwijs
5787 Heilig Graf 2: Space Force Heilig Graf Leuven
5830 MNM  (Missie Naar Mars) dr. Nassaucollege Drenthe-Zuid
5853 het Mozaïek het Mozaïek Flevoland
5897 HydroBots S.G. Ubbo Emmius Groningen/Drenthe-Noord
5931 Lycée  Classique Echternach    Luxemburg
       

 

Wist je dat je zelf een vulkaanuitbarsting kunt maken?