Prijswinnaars Benelux finale - FIRST® LEGO® League

Prijswinnaars Benelux finale 2018 / 2019

Hieronder een overzicht van de teams die in de prijzen zijn gevallen tijdens de Benelux finale. Wij willen nog wel benadrukken dat alle teams winnaars zijn. Wij hebben enorm genoten van de sfeer tijdens de finale en dat hebben wij aan alle deelnemers te danken!

 

Prijswinnaars FIRST LEGO League Benelux finale 2018 / 2019
Prijs Team nummer Team naam
‘Ministerie van Defensie’ Champion’s Award 1e prijs  4620  Pretty Smart POWER Girls
‘Friesland College’ Champion’s Award 2e prijs  4597  NEXAR
‘Provincie Friesland’ Champion’s Award 3e prijs  4709  De Hoekse Druppies 
‘Watercampus’ Champion’s Award 4e prijs  4534  Frencken’s Future 
‘Ministerie van Defensie’ Champion’s Award 5e prijs  4425  Montessori Water Rangers
‘Friesland College’ Champion’s Award 6e prijs  4418  WARKA 
‘Heutink’ Robotprestatie Award  4177  Cadmes Creators 
‘VO-Friesland’ Robotontwerp Award  4333  Probots 
‘Innovatiecluster Drachten’ Robotprogrammeer Award  4326  Th3 L3g0 H4ck3rz 
‘NFGD’ Robot Strategie & Innovatie Award  4563  H2Ons
‘Universiteit Twente’ Onderzoek Award  4426  De AAGjes
‘Gemeente Leeuwarden’ Presentatie Award  4178  Robogirls @F@ur33rs
‘ASML’ Innovatieve Oplossing Award  4981  Seamasters
‘Frencken’ Inspiratie Award  4193  X-Landers 8.0
‘University of Twente’ Teamwork Award  4688  De BaggerBusters
‘TU Delft’ Gracious Professionalism™ Award  4538  FIRST BUBBLE
‘Fontys’ Beste Teamcoach Award  4688  Hakan Akkas (van team De  BaggerBusters)
‘TU Delft’ Judges Award  4537  KAMEEL
‘TU Eindhoven’ Judges Award  4532  Natti-gheid
‘TU Eindhoven’ Junior Judges Award  4563  H2Ons

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kinderjury winnaars
Core Value Teamnr Team naam
Wij zijn een team 4179 Timu Ya Maji
Met hulp van onze coaches … 4534  Frencken’s Future
Wij zijn ons ervan bewust … 4326 The L3g0 H4ck3ers 
We respecteren het principe … 4840  L-Botics Houthalen
Wat we ontdekken is belangrijker … 4205 MeatTheBots 
We delen onze ervaringen … 4222 Robotic Jena’s 
We laten Gracoius Professionalism … 4418 WARKA
We hebben plezier 4538 FIRST BUBBLE

 

Uitslagen robotwedstrijden
Teamnummer Teamnaam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3
24177 Cadmes Creators 270 220 265
4178 Robogirls @F@ur33rs 230 80 115
4179 Timu Ya Maji 55 145 165
4186 WDZ team A 70 80 60
4190 NXTgen 120 170 145
4192 TAK-tiek 200 120 145
4193 X-Landers 8.0 160 160 115
4195 Blue Wizards 90 160 170
4205 MeatTheBots 175 195 145
4219 Hydrobots 130 130 75
4222 Robotic Jena’s 120 100 90
4258 Zandvliet 85 170 115
4307 Team BugBot 10 115 220
4326 Th3 L3g0 H4ck3rz 140 250 220
4327 L-Botics Pro 100 80 155
4333 Probots 10 95 115
4337 Watergeuzen 65 40 45
4338 Wolfert Dalton Water Savers 110 130 100
4347 De Druppels 40 75 140
4388 LEGOKINGS 170 115 55
4390 H2O Savers 80 120 125
4416 de FladderBots -15 20 5
4418 WARKA 85 150 135
4425 Montessori Water Rangers 55 70 120
4426 De AAGjes 40 45 25
4431 Casimir Tech 110 200 230
4439 Tafelronde Sint Joris -15 10 -15
4515 AQUALITY 10 25 55
4520 Real Water Compas 70 110 85
4521 Centtrès-Bots 75 115 110
4528 Twickelo 25 75 110
4532 Natti-gheid 40 -15 35
4534 Frencken’s Future 110 -15 150
4537 KAMEEL 65 45 65
4538 FIRST BUBBLE 90 45 45
4544 Beta Bots 75 30 30
4551 Riool Rovers 110 80 105
4554 Frits Philips Robotics team 35 165 115
4563 H2Ons 35 105 100
4597 NEXAR 105 145 45
4620 Pretty Smart POWER Girls 100 150 95
4688 De BaggerBusters 170 205 205
4689 De CodeCrackers 60 105 145
4709 De Hoekse Druppies 150 170 220
4713 Brainbuddies 15 60 30
4719 De Eikkaters 70 70 70
4820 De 4 Musketiers 75 80 75
4822 De Wizards 45 70 65
4840 L-Botics Houthalen 95 115 130
4981 Seamasters 55 35 85

 

 

Wist je dat je zelf een vulkaanuitbarsting kunt maken?