Prijswinnaars Benelux finale - FIRST® LEGO® League

Prijswinnaars Benelux finale 2018 / 2019

Hieronder een overzicht van de teams die in de prijzen zijn gevallen tijdens de Benelux finale. Wij willen nog wel benadrukken dat alle teams winnaars zijn. Wij hebben enorm genoten van de sfeer tijdens de finale en dat hebben wij aan alle deelnemers te danken!

 

Prijswinnaars FIRST LEGO League Benelux finale 2018 / 2019
Prijs Team nummer Team naam
‘Ministerie van Defensie’ Champion’s Award 1e prijs  5540  MarsMellows
‘Provincie Noord-Brabant’ Champion’s Award 2e prijs  5542  The Donut Slayers
‘Stichting Techniekpromotie’ Champion’s Award 3e prijs  5048  Cadmes Creators
‘Heutink’ Robotprestatie Award  5542  The Donut Slayers
‘Fontys’ Robotontwerp Award  5520  Pretty Smart POWER Girls
‘TU Eindhoven’ Robotprogrammeer Award  5529  MeentMasters
‘NFGD’ Robot Strategie & Innovatie Award  5787  Heilig Graf Space Force
‘University of Twente’ Onderzoek Award  5300  Primo
‘NTS’ Presentatie Award  5707  De Wizards 1
‘Bruns’ Innovatieve Oplossing Award  5219  De Eikkaters
‘Frencken’ Inspiratie Award  5164  Masters of the Galaxy
‘University of Twente’ Teamwork Award  5069  Zandvliet
‘TU Delft’ Gracious Professionalism™ Award  5897  Hydrobots
‘Klokgebouw’ Pit Visit Award  5751  het Ruimtebos
‘TU Delft’ Judges Award  5298  Coderdojo Zonnebeke
‘TU Eindhoven’ Judges Award  5588  Hoeks Future Lab
‘Mikrocentrum’ Junior Judges Award  5164  Masters of the Galaxy

 

Kinderjury winnaars
Core Values Teamnr Team naam
we laten Gracious Professionalism (sportiviteit) zien in alles wat we doen.  5319  First Aanloop Team
Cooperatition: We respecteren het principe van een vriendschappelijke competitie.  5787  Heilig Graf Space Force
Ontdekking: we verkennen nieuwe vaardigheden en ideeën.  5300  Primo
Innovatie: we gebruiken creativiteit en doorzettingsvermogen om problemen op te lossen.  5639  Hondsrug ICT
Integratie: we passen toe wat we hebben geleerd om onze wereld te verbeteren.  5048  Cadmes Creators
Effect: we hebben respect voor elkaar en omarmen onze verschillen.  5265  SpacEngineers
Teamwork: we bereiken meer als we samenwerken.  5588  Hoeks Future Lab
We hebben plezier en vieren wat we doen!  5520  Pretty Smart POWER Girls

 

Uitslagen robotwedstrijden
Teamnummer Teamnaam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3
 5048  Cadmes Creators  188  169  128
 5052  NXTgen  131  61  84
 5064  SPACE COOKIES  179  250  217
 5069  Zandvliet  80  118  61
 5096  Exomars  111  57  104
 5110  Spacedroïds  111  152  169
 5131  ZIPA 2  177  142  253
 5142  Warka kweeksteak  128  95  113
 5164  Masters of the Galaxy  115  124  53
 5167  Archipel  19  18  41
 5168  032Code  77  15  75
 5176  Dalton Discovery  116  67  138
 5210  de Probots  100  90  127
 5213  The Masters of the Milkyway  121  48  92
 5214  HUTS!  66  87  114
 5219  De Eikkaters  92  66  82
 5232  Robotic Jena’s  72  53  96
 5259  MeentMasters  146  162  168
 5265  SpacEngineers  50  105  140
 5298  Coderdojo Zonnebeke  26  0  16
 5300  Primo  97  126  98
 5319  First Aanloop Team  58  84  158
 5326  Herons INTO Orbit  73  121  114
 5332  New Astro Space Arnhem  80  54  64
 5333  Team Spacebar  77  85  34
 5340  PZ-Moonbots  49  57  110
 5388  Starko  80  78  118
 5390  Into Us  122  54  55
 5412  Mars Eaters  98  44  130
 5455  RobDrop  62  56  56
 5511  BemSmarties  0  46  68
 5520  Pretty Smart POWER Girls  86  75  111
 5528  De Westronauten  37  31  122
 5530  Telestars  13  38  78
 5540  MarsMellows  144  162  252
 5542  The Donut Slayers  87  260  224
 5588  Hoeks Future Lab  93  161  106
 5620  Montessori Space Rangers  100  128  104
 5624  Astrum  63  40  63
 5626  SpaceDreef  110  72  85
 5639  Hondsrug ICT 1  44  101  120
 5663  Star Riders  72  94  72
 5689  de LOVV-o-nauten  53  35  66
 5707  De Wizards 1  24  36  18
 5751  het Ruimtebos  38  13  53
 5787  Heilig Graf Space Force  1  47  7
 5830  MNM (Missie Naar Mars)  49  83  47
 5853  Monasa  56  49  32
 5897  HydroBots  127  97  66
 5931  Lycée Classique Echternach  67  89  69

 

 

 

Wist je dat je zelf een vulkaanuitbarsting kunt maken?