Benelux finale - FIRST® LEGO® League

Benelux finale informatie

Datum: 25 januari 2020

Locatie: Breepark Breda, Bavelseparklaan 7, 4817 ZX Breda

Het zit er  weer op de Benelux finale 2020. Wat was het een feest! 
Hopelijk hebben jullie net zo genoten als wij.

Willen jullie nog nagenieten, neem dan een kijkje in het fotoalbum.

 

Terugblik  van de Benelux finale van 16 februari 2019.

 

Prijswinnaars Benelux finale 25 januari 2020 

Hieronder een overzicht van de teams die in de prijzen zijn gevallen tijdens de Benelux finale. Wij willen nog wel benadrukken dat alle teams winnaars zijn. Wij hebben enorm genoten van de sfeer tijdens de finale en dat hebben wij aan alle deelnemers te danken!

Prijs Team nummer Team naam
‘Ministerie van Defensie’ Champion’s Award 1e prijs  6643  Team Ogel_SMS2
‘OTIB’ Champion’s Award 2e prijs  5999  Pretty Smart POWER Girls
‘TU Eindhoven’ Champion’s Award 3e prijs  6884  BinBears
‘TU Delft’ Champion’s Award 4e prijs  7019  Build the Future
‘University of Twente’ Champion’s Award 5e prijs  6770  Dutch Delta
Nominatie Benelux Innovation Award  6334  Team Ogel_SMS2
Nominatie Benelux Innovation Award  5997  XLANDERS 10.0
‘Heutink’ Robotprestatie Award  6334  Team Ogel_SMS2
‘Gemeente Breda’ Robotontwerp Award  6827  Captain Cleanup
‘TU Eindhoven’ Robotprogrammeer Award  6439  Hoeks Future Lab
‘TU Delft’ Robot Strategie & Innovatie Award  7018  Power 2 the Future
‘University of Twente’ Onderzoek Award  5997  XLANDERS 10.0
‘Stichting Techniekpromotie’ Presentatie Award  6631  Traffic Stars
‘OTIB’ Innovatieve Oplossing Award  6637  The red hot master minds
‘Frencken’ Inspiratie Award  6778  Sparrenbots
‘Ministerie van Defensie’ Teamwork Award  6683  City Builders
‘NFGD’ Gracious Professionalism™ Award  6000  NXTgen
‘Breepark’ Pit Visit Award  6736  The animal savers
‘CITY SHAPER’ Judges Award  6885  PTS campus Mechelen
‘CITY SHAPER’ Judges Award  8901  LCE Architekten
‘Stichting Techniekpromotie’ Junior Judges Award  6770  Dutch Delta

 

Uitslagen robotwedstrijden

Teamnr

Teamnaam

Ronde 1

Ronde 2

Ronde 3

5997

X-LANDERS10.0

295

305

345

5999

Pretty Smart POWER Girls

350

240

330

6000

NXTgen

340

130

265

6001

Horizon Burgers

165

205

175

6031

De Gekke Boys

240

245

150

6039

Future Vision

260

240

185

6042

Innovation Squad

215

160

245

6062

Lego Reigers

415

335

370

6072

Caroleaantjes

240

305

195

6107

Aanloop Future Team

270

220

165

6109

TAKtiek

295

405

405

6343

De Groene Kangoeroes

225

235

200

6351

Dreamteam Geraardsbergen

115

310

280

6355

Appartewijk

335

320

355

6360

Team JT

155

170

300

6389

Paradise City

300

310

335

6431

PReT-letters

200

160

130

6433

Stormbouwers

345

170

225

6439

Hoeks Future Lab

375

355

185

6445

Vlinderverbinders

250

285

295

6455

Lego City to Go

190

215

245

6481

Certain

195

220

250

6566

Lusahemdoe

150

275

265

6609

Rozenrobots

210

175

185

6631

Traffic Stars

410

275

360

6637

The red hot master minds

135

260

270

6643

Team Ogel_SMS2

475

340

375

6683

City Builders

190

280

300

6719

Legomasters

270

220

250

6726

Pillie2G

265

180

335

6736

The animal savers

325

290

270

6755

CITY Improvers

225

205

175

6770

Dutch Delta

130

295

295

6772

Earebarre

55

115

190

6778

De Sparrenbots

240

135

270

6793

CIVITAS

245

305

270

6799

Nanoflex

170

205

95

6823

Roboni Red

145

195

220

6827

Captain Cleanup

185

80

245

6851

ArchiTechs

335

265

230

6853

Capital Focus

245

295

290

6880

Builderboys

220

320

220

6884

Bin Bears

460

340

380

6885

PTS campus Mechelen

210

95

165

6891

Montessori Lego Freaks

260

300

355

7018

Power 2 the Future

245

305

335

7019

Build the Future

320

370

360

7058

SIGO

210

325

300

7342

Go Bots

240

245

240

7344

Green zone

265

150

255

8901

LCE-Architekten

285

260

245

8905

Lemmings

300

295

290

11599

OostWestBouwersBest

165

230

280

Programma Benelux finale 2020

8.45 uur

Deuren geopend voor teams en supporters

9.30 uur

Deuren geopend voor bezoekers

10.00 uur

Openingsceremonie

10.25 uur

Aanvang wedstrijden en jureringen

13.00 uur

Pauze

13.35 uur

Vervolg jureringen

13.45 uur

Vervolg robotwedstrijden

16.45 uur

Intermezzoprogramma

17.15 uur

Prijsuitreiking

17.45 uur *

Einde Benelux Finale *

 * Houd rekening met eventuele uitloop!

 

Gekwalificeerde teams

De volgende teams zullen de strijd aangaan voor de felbegeerde Champions award. Wij wensen alle teams heel veel succes, maar vooral heel veel plezier!

Teamnr  Teamnaam  Schoolnaam  regio
5997  X-Landers 10.0  De Zonneberg  West-Brabant
5999  Pretty Smart POWER Girls  SRV Pretty Smart  Drenthe-Zuid
6000  NXTgen  JenaXL  Zwolle
6001  Horizon Burgers  OBS De Horizon  Helmond
6031  De Gekke Boys  Julianaschool Bilthoven  Utecht
6039  Future Vision  Athena / Stichting Scala  Midden-Brabant
6042  Innovation Squad  RKBS De Fontein  Haaglanden
6062  De Reigerlaan   De Reigerlaan  Eindhoven
6072  Caroleaantjes   Carolus Borromeus College  Helmond
6107  Aanloop Future team  basisschool De Aanloop  West-Brabant
6109  TAKtiek  Thomas a Kempis college  Zwolle
6343  De Groene Kangoeroes  Kangoeroegroepen Stichting Agora  Noord-Holland-Noord
6351  Middenschool   Geraardsbergen 2  Middenschool Geraardsbergen  Kortrijk
6355  Appartewijk  VTI Veurne  Kortrijk
6360  Team JT  Team JT  Leuven
6389  Surf City  vriendenteam  Delft
6431  PReT-letters  PReT in Weesp  ‘t Gooi
6433  Stormbouwers  St. Michaelschool  Leeuwarden
6439  Hoeks Future Lab  de Driemsaster  Westland
6445  Vlinderverbinders  Samenwijs de Vlinkerakker  Midden-Brabant
6455  Lego City to Go  St. Jan Baptist  Eindhoven
6481  Certain  Nehalennia  Zeeland
6566  Lusahemdoe  Vest  Rijnmond PO
6609  Rozenrobots  RKBS De Rozenbeek  Noord-Holland-Zuid
6631  Traffic Stars  BS Merlijn 2  Belgisch Limburg
6637  The red hot master minds  Stichting Dollard College  Appingedam
6643  Team Ogel_SMS2  Sint-Martinusscholen 2 Herk-De-   Stad  Belgisch Limburg
6683  City Builders  BSGO! De Eik Wellen  Belgisch Limburg
6719  Legomasters  Vrije basisschhol Lommel-West  Belgisch Limburg
6726  Pillie2G  Vest  Rijnmond PO
6736  The animal savers  BS de Driesprong  Limburg
6755  CITY Improvers  Ubbo Emmius  Drenthe-Zuid
6770  Dutch Delta  Libanon Lyceum Rotterdam  Zeeland
6771  Floating Houses  csg Bogerman  Drachten
6778  Sparrenbots  EC ‘t Sparrenbos  Arnhem/Nijmegen
6793  CIVITAS  Gomarus SG  Rivierenland
6799  Nanoflex  Rodenborch-College  Arnhem/Nijmegen
6823  Roboni Red  St Bonifatiuscollege  Utrecht
6827  Captain Cleanup  Haags Montessori Lyceum  Haaglanden
6851  ArchiTechs  Lentiz Reviuslyceum  Rijnmond VO
6853  Capital Focus  Lentiz Reviuslyceum  Rijnmond VO
6880  Ubbo Emmius 6 T&T-3  Ubbo Emmius   Appingedam
6884  BinBears  vriendenteam  Delft
6885  PTS campus Mechelen  APB POA PTS Campus Mechelen  Antwerpen
6891  Montessori Lego Freaks  Montessori Lyceum Flevoland  Flevoland
7018  Power 2 the Future  De Telgenborch  Oost-Nederland
7019  Build the Future  De Telgenborch  Oost-Nederland
7058  SIGO  SIGO  Kortrijk
7173  Groevenbeek 1  Chr.College Groevenbeek  FoodValley
7342  Go Bots  Deventer Leerschool  Stedendriehoek
7344  Green zone  CSG Comenius  Drachten
11599  de Westbroek  de Westbroek  Noord-Holland-Zuid

 

Awards en internationale toernooien

Tijdens de Benelux finale worden maar liefst 19 Awards uitgereikt. Wil je weten op welke Awards je kans maakt, ga dan naar de prijzen-pagina.
Een team kan maximaal één Award winnen, met uitzondering van de Robotprestatie Award en de Junior Judges Award.

 

Heb je nog vragen? Mail ons dan gerust op: fll(at)techniekpromotie.nl!

Wist je dat je zelf een vulkaanuitbarsting kunt maken?