Belangrijke data - FIRST® LEGO® League

Belangrijke data

Hieronder vind je de data van de regiofinales die al bekend zijn en overige belangrijke data.

 

Data regiofinales

Regio Datum finale  Locatie
Antwerpen (België) zaterdag 30 november 2019 Karel de Grote Hogeschool - Brusselstraat 45 - 2018 Antwerpen
Arnhem/Nijmegen zaterdag 14 december 2019 Technovium - Heyendaalseweg 98 - Nijmegen
Belgisch Limburg donderdag 21 en vrijdag 22 november 2019 n.n.b.
Delft zaterdag 7 december 2019 Science Center Delft - Mijnbouwstraat 120 - 2628 RX Delft
Drenthe-Zuid zaterdag 14 december 2019 De Nieuwe Veste - Coevorden
Eemsdelta / Appingedam zaterdag 7 december 2019 De Jonge Onderzoekers Eemsdelta - Noorderpoort - Appingedam
Eindhoven zaterdag 7 december 2019 Dynamo - Catharinaplein 21 - 5611 DE Eindhoven
Flevoland zaterdag 14 december 2019 Stad College Almere - Rooseveltweg 5 - 1314 SJ Almere
Food Valley vrijdag 13 december 2019 Technova College - Bovenbuurtweg 7 -Ede
Friesland zaterdag 30 november 2019 NHL Leeuwarden
Friesland – Drachten vrijdag 13 december 2019 csg Liudger Raai - Leerweg 1 - 9202 LE Drachten
Gooi zaterdag 7 december 2019 Vitusmavo - Cort van der Lindenlaan 5 - 1412 BW Naarden
Groningen/Drenthe-Noord n.n.b. n.n.b.
Haaglanden zaterdag 30 november 2019 n.n.b.
Helmond zaterdag 14 december 2019 Hogeschool de Kempel - Deurneseweg 11 - 5709 AH Helmond
Kortrijk (België) zondag 24 november 2019 Hogeschool Vives-IWT - Doorniksesteenweg 145, 8500 Kortrijk

Leuven (België)

donderdag 21 november 2019 Campus Proximus - UC Leuven - Limburg (deelgemeente Haasrode)
Limburg zaterdag 30 november 2019 Discovery Center Continium - Museumplein 2 - 6461 MA Kerkrade
Luxemburg zaterdag 18 januari 2020 Lycée Ermesinde - 45 rue de la Gare - L-7590 Mersch
Midden-Brabant zaterdag 11 januari 2020 Theresialyceum - Professor Cobbenhagenlaan 5 - 5037 DA Tilburg
Noord-Holland-Noord woensdag 20 november 2019 Hogeschool INHolland - Bergerweg 200 - 1718 MN Alkmaar
Noord-Holland-Zuid woensdag 27 november 2019 INHolland Haarlem - Bijdorplaan 15 - 2015 CE Haarlem
Oost-Nederland  zaterdag 14 december 2019 Saxion - locatie Ko Wierenga - M.H. Tromplaan 28 - 7513 AB Enschede
Rijnmond voor het Primair Onderwijs zaterdag 23 november 2019 RDM - RDM-kade Rotterdam
Rijnmond voor het Voortgezet Onderwijs vrijdag 22 november 2019 RDM - RDM-kade Rotterdam
Rivierenland vrijdag 29 november 2019 ORS Lek en Linge VMBO - Ina Boudier-Bakkerstraat 2 - 4103 NN Culemborg
Stedendriehoek zaterdag 30 november 2019 Saxion - locatie Deventer - Handelkade 75 - 7417 DH Deventer
Utrecht vrijdag 29 november 2019 ROC MN - Disketteweg 10 - 3821 AR Amersfoort
West-Brabant vrijdag 29 november 2019 Avans - Hogeschoollaan Breda
Westland zaterdag 14 december 2019 PRIVA Campus - Zijlweg 1 - De Lier
Zeeland vrijdag 13 december 2019 HZ University of Applied Science - Edisonweg 4 - 4382 NW Vlissingen
Zwolle donderdag 28 en vrijdag 29 november 2019 Deltion College - Mozartlaan 15 - Zwolle

 

Overige belangrijke data

Omschrijving  Datum Locatie
Verzending challenge sets (matten en LEGO modellen) vanaf eind augustus
Internationale kick-off challenge CITY SHAPER 1 augustus 2019 VS
Benelux kick-off challenge CITY SHAPER 28 augustus 2019 Benelux
Regionale kick-offs augustus 2019
Registratieperiode teams 6 mei t/m 30 september
Regiofinales Benelux v.a. half november t/m half januari  
FIRST LEGO League Benelux finale 25 januari 2020 Breepark Breda
FIRST World Festival 29 april - 2 mei 2020 Detroit, USA
FIRST LEGO League Open International 13 - 16 mei 2020 Thessaloniki, Griekenland
Wist je dat je zelf een vulkaanuitbarsting kunt maken?